Menu

تور های تهران گردی

تور های تهران گردی سرای محله کاشانک

گردشگری باعث توسعه بینش و آگاهی نسبت به دیگر ملت ها و فرهنگ آنها می باشد. از جمله باعث تبلیغ فرهنگ خودی و از بین رفتن بسیاری از تبلیغات منفی دشمنان از ذهن جهانگرد است. دارای آثاری همچون:
الف) انتقال مفاهیم عالی به بازدیدکنندگان از ایران اسلامی:
مردم مسلمان ایران با عقیده های مذهبی که داشتند رژیم غاصب شاه را که آثار دینی در آن یافت نمی شد با اقتدار از بین بردند و کشورهای اسلام که اداره آن توسط امور دینی باشد بوجود آوردند آنها به تمام جهانیان نشان دادند که مردمی با ویژگی های اعتقادی و احکام دینی قادرند کشوری در خور پذیرش اداره کنند و زنان با حفظ ارزشهای والای خود و بدون اینکه وسیله شهوترانی هرزه گان باشند در اداره جامعه و ارائه خدمات ارزشمند علمی، فرهنگی و تربیتی نقش والای خود را ایفا کنند و جواب محکمی برای مکتب سکولارسیم جدایی دین از سیاست و پیروان آن باشند اگر هر ساله گروهی از برادران مسلمان به ایران مسافرت کنند و با گرایش های مذهبی مردم آشنا شوند و از نزدیک مشاهده کنند مثل برپایی نماز جماعت در مساجد، شدت علاقه مردم به پیامبر و اهل بیت و قرآن ، هیچ یک از تبلیغات بلاد کفر دیگر تأثیر نخواهد گذاشت.
ب) ایجاد حرکت و پویایی در فرهنگ جامعه:
سفر کردن به کشورهای دیگر باعث شناسایی نقاط قوت و ضعیف فرهنگی آنان شده و باعث روشن بینی و دانایی در جهانگرد شده با سفر به کشورهای دیگر و آشنایی با آن فرهنگ ها و زندگی اقوام گذشته به سرانجام بدکاران آشنا می شویم و عبرت می گیریم می توانیم از نقاط قوت آنان در فرهنگ کشور خودمان استفاده می کنیم و از دستاوردهای علمی آنان بهره می بریم.
ج) وارد کردن ضربه نهایی بر پیکر پست غربی
مدتها است که متفکران غربی به پوچی فرهنگی در جامعه های صنعتی اعتقاد یافته و امیدوارند در انتظار گذر به دوران فراصنعتی به سر می برند آنها در آرزوهای خود جهانی را تصور می کنند که در آن مردم به فرهنگی یگانه رسیده و فرهنگهای ملی و منطقه ای آنان را از یکدیگر جدا نمی کنند. جهانی که در آن تمام هم و غم انسان ها صرف تولید بیشتر نشود به جای آن به بالا بردن زندگی و میزان آسایش انسانها توجه شود. ایران اسلامی که امروزه پرچمدار اجرای این آموزه های دینی شده است گام بلندی در تحقق ساختن این هدف والای الهی برداشته است.
جهانگردانی که پای به خاک ایران می گذارند می توانند با چشم های ریزبین و نکته سنج کعبه ی آمال متفکران غربی را در ایران بیابند. بازتاب و انتقال این حقائق به دنیای سرگشته امروز می تواند به ضربه نهایی به فرهنگ پست غربی وارد آید و امید بخش جامعه بشری شود.

تور های تفریحی گردشگری محله کاشانک توسط خانم ناطقیان مدیر خانه ورزش و طبق برنامه زمانبندی ایشان انجام میشود.

ار جمله تور های برگزار شده میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

-تور امام زاده داوود علیه السلام

-تور امام زاده شاه عبدالعظیم

-تور تفریحی ناغ پرندگان

-تور تفریحی گردشگری پارک بانوان

مسئول برگزاری تور های تهران گردی

  • شماره تلفن:22837350
    پست الکترونيک: Sh.nateghian@ymail.com
    مدرک تحصيلي : دیپلم
  • شهناز ناطقیان

    مدير خانه ورزش و مسئول برگزاری تور های تهران گردی

    سوابق کاري : 2 سال فعالیت در خانه ورزش سراي محله کاشانک اطلاعات بيشتر

راه های ثبت نام

حضوری

نياوران، خيابان شهيد پورابتهاج خيابان شهيد صبوري ميدان دوم انتهاي کمالي شرقي

تلفنی

22837350 - 52

الکترونیکی

sarakashanak@gmail.com

از طریق سامانه پیام کوتاه

300076543217

نظر سنجی تور های تهران گردی

چه میزان از تور های تهران گردی راضی هستید ؟
ثبت نظر  مشاهده نتیجه